NUTRIKO a dietní program MyKETO 

O NUTRIKO a dietním plánu MyKETO

Jsme poradenské centrum se skvělou dopravní dostupností, přímo na metru A, doslova pár kroků od výstupu z metra stanice Flora a Želivského.

Čeká na vás velmi příjemné prostředí a především pak skutečná pomoc a podpora.

Tématem zdraví a životní styl se zabýváme již 6 rokem, kdy jsme otevřeli poradnu prevence zdraví a vitality Studio Imago, nyní svou činnost rozšiřujeme o výživu.

Ve spolupráci se společností GOLDIM a jejím dietním programem MyKeto vám nabízíme to nejlepší na našem trhu v oblasti proteinové diety.

Věnujeme se poskytování komplexních služeb formou odborného poradenství a dohledu při redukcí váhy, poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Společnost Goldim vytvořila systém pro úpravu tělesné váhy pomocí proteinových diet a doplňků stravy, ucelený koncept redukčního plánu MyKeto.

Široký výběr chutných proteinových jídel a koktejlů dodají  tělu veškeré potřebné živiny-vitamíny a minerály. 

Program splňuje podmínky plné náhrady stravy. Je možné využít i jen jako doplněk pro vytížené manažery, sportovce či rekonvalescenty a všechny co nemají čas se kvalitně a v klidu najíst. Příprava vám zabere jen chvilku.

Základem jsou kvalitní suroviny, bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv zárukou je nákup i výroba, kterou si zajišťuje firma sama.

Pomůžeme vám nejen zhubnout, ale změníme váš postoj k sobě, vaše myšlení, zdraví.

Vyzkoušejte a uvidíte sami.

keto dieta

Jan Šinákl

Proteinovou dietou začal před lety můj hlubší zájem o hubnutí a výživu. Díky své osobní zkušenosti mohu lépe pomoci svým klientům v úspěšné a trvalé redukci váhy, já sám snížil váhu téměř 15 kg.. 


Ve své praxi pracuji s ryze českou, proteinovou dietou MyKETO a mohu potvrdit, že se skutečně jedná o dietu s výsledky, které denně vidím na svých klientech.

Jsem akreditovaný poradce pro výživu a certifikovaný poradce pro biorezonanci. Klientům dále nabízím pomoc při odvykání kouření.

 

Aktivně se věnuji sportu, zdraví a životnímu stylu.
V naší poradně pracujeme s certifikovanými přístroji,

např InBody pro analýzu skladby těla, biorezonanci

Sensitiv Imago 530 (schválen jako Medical Device Class II A), biofotonovou holografii Aureola S, Quantum YK3, zdravotní termo-masážní lehátko Ceragem. 

Mgr. Filip Šinákl

Jako certifikovaný výživový poradce s mnoha zkušenostmi v tomto oboru jsem přesvědčen o tom, že když se zdraví a výživa bere jako komplex, není třeba slepě následovat dogmatická pravidla a bezmyšlenkovitě “počítat” kalorie, nabízím vám jednoduší a přitom velmi účinný způsob hubnutí.

To bude nejen úspěšné, ale také příjemné a především bezpečné.

Vyvarujete se chyb a omylů, kterých byste se bez odborného vedení mohli dopustit.

Naučím vás správně a zdravě stravovat, protože dnešní trend je o zdravém životním stylu a eliminaci zdravotních obtíží.

V získání sebevědomí a radosti ze života vás maximálně podpořím, shození nadbytečných kil budete mít bonus.
Jedním z mých koníčků je sport, od dětství se věnuji bojovým sportům a posilování. Svými zkušenostmi podpořím vaši výkonnost, pomohu vylepšit jídelníček a tím vás dovést k vašim vysněným cílům.
Neváhejte mne kontaktovat!

To jací jsme uvnitř, takoví jsme navenek.

Petra Šináklová

Zdraví a zdravý životní styl jsem začala řešit v době svých vleklých zdravotních problémů.

Vlastní zkušenost s řízenou detoxikací a správnou stravou, mě přivedla nejprve k samostudiu a poté dalšímu vzdělávání v oblasti výživy a celostní medicíny.

 Každý z nás má jiné problémy a potřeby naštěstí cest ke zdraví vede mnoho, proto jsem s manželem otevřela dnes již zavedenou, velmi úspěšnou poradnu prevence zdraví, vitality a snadného hubnutí Studio Imago sídlící v Praze 3 na Vinohradech.  

Zabývám se holistickou medicínou, pracuji jako biorezonanční specialista, terapeut celostní (holistické) medicíny, výživový poradce.

 Prošla jsem kurzy řízené detoxikace, biorezonance – holistické - kvantové medicíny, analýzy v temném i světlém poli mikroskopu, základy Ajurvédy a TČM.

 Bereme-li život člověka jako harmonii těla, duše a ducha, je potom zapotřebí starat se o své tělo s největší péčí a láskou.

Nejen co se týče úpravy a vzhledu, detoxikace organismu, stravy, ale i duševní pohody.

NUTRIKO poradenské centrum snadného hubnutí

Čeká na vás velmi příjemné a harmonické prostředí se skvělou dopravní dostupností přímo u metra trasa "A" u Atria Flora

Umístění poradny: pobočka je umístěna v 5. patře

Dostupnost autem: parkoviště před domem

Dostupnost MHD

mezi sanicí FLORA a ŽELIVSKÉHO.

tramvaje č. 5, 10, 11, 13, 15, 16, 25-zastávka Olšanské hřbitovy

Nutriko centrum hubnutí s MyKeto
  • Nutriko

©2019 by nutri. Proudly created with Wix.com