Jak se zbavit břišního, neboli viscerálního tuku?

MyKETO

Břišní tuk je nejen nevzhledný a postupem času deformuje postavu, ale především může být pro lidské zdraví i nebezpečný. Ne nadarmo se břišnímu tuku říká "skrytý zabiják" který ohrožuje nejen osoby s nadváhou či obezitou, ale často trápí i ty štíhlé.

 

Kolik vaše břicho ukrývá skrytého tuku?  

Dlouhá léta si hromadění tuku v břišní oblasti nemusíme všimnout, neboť ostatní části těla můžeme mít relativně štíhlé. Viscerální tuk je záludný v tom, že se postupně ukládá mezi vnitřní orgány a doslova je obaluje a prorůstá. Představte si tukem obalené ledviny, prorostlá játra a doslova v tuku zarostlé srdce. Smutná představa, viďte? Někteří lidé nashromáždí ve své dutině břišní 20 a více kilo nažloutlé třaslavé hmoty, která ale postupně zabíjí – to totiž viscerální tuk skutečně dělá.

 

Viscerální břišní tuk je nebezpečný. Odhalte ho a zatočte s ním!

Viscerální tuk je ze zdravotního hlediska nejrizikovější a přináší nám podstatně vyšší míru hrozby civilizačních nemocí než u tuku podkožního, nahromaděného např. v oblasti hýždí.  Doslova o něm můžeme říci, že je skrytou časovanou bombou v našem organismu. Jeho nadbytek je úzce spojen s mnohými zdravotními riziky. Pokud máte pocit, že i vám se obvod pasu začíná nemilosrdně zvětšovat, doporučujeme velmi zpozornět. 

Profesionální měření tělesného tuku podchytí nemoci

InBody analýza viscerálního tuku přesné a detailní údaje o množství a rozložení tělesného tuku (podkožního i viscerálního), fungujícím na bázi bioelektrické impedance. Měření je rychlé a neinvazivní a je velmi důležitou součástí.

 Co vše během chvilky zjistíte?

Získáte velmi přesné údaje o složení vašeho těla, zjistíte váš metabolický věk, bazální metabolismus, množství tuku, minerálů, svalů a mnohé další důležité údaje. Nastavíme vhodný dietní plán, se kterým se zvýšené hodnoty rizikového břišního tuku dostanou opět do normálu. Budete redukovat tuky a ne svaly.

Jednoduché a rychlé orientační měření břišního tuku 

Pro jednoduché a rychlé orientační měření viscerálního tuku doporučujeme provést jednoduché měření. 

Vezměte obyčejný krejčovský metr a změřte si obvod pasu.

Za vysoce rizikový obvod pasu se považuje u žen nad 88 cm, u mužů nad 102 cm. 

 

Obvod pasu 

Zvýšené riziko-Ženy nad 80 cm, Muži nad 94 cm

Vysoké riziko-Ženy nad 88 cm, Muži nad 94 cm

 

STOP hladovění. Jezte a hubněte!

Zhubnout a netrapit své tělo hladověním, klíčem k úspěchu je pravidelný a vhodně zvolený režim.

Proteinová "keto" dieta MyKETO-obsahuje lahodná proteinová jídla a koktejly, která vám budou skutečně chutnat a vašemu tělu poskytnou veškeré potřebné živiny, vitamíny a minerály v optimálním množství a vyváženém vzájemném poměru.

V průběhu jednotlivých fází dietního programu se seznámíte se zásadami zdravého stravování a dozvíte se, jak trvale změnit stravovací návyky, abyste nejen efektivně zhubli, ale také, abyste dosažené výsledky dlouhodobě udrželi.

Vyzkoušejte si ketonovou dietu MyKETO a ověřte si, že tento typ nízkosacharidového (low-carb) stravování je skutečně úspěšný. Sami brzy uvidíte a hlavně ucítíte ten rozdíl. Vaše letošní novoroční předsevzetí se vám s MyKETO určitě vyplní! 

 

Průřez dutinou břišní v oblasti pupku

Hodnocení zdravotního rizika viscerálního tuku zobrazení provedeno pomocí přístroje InBody (v cm2):

Vysvětlivky: Hraniční hodnota viscerálního tuku je 100 cm2. Čím je tato hodnota vyšší, tím se úměrně zvyšuje míra zdravotního rizika.  Zdroj: Body - vision program (měřící přístroj InBody).

NUTRIKO poradenské centrum snadného hubnutí

Čeká na vás velmi příjemné a harmonické prostředí se skvělou dopravní dostupností přímo u metra trasa "A" u Atria Flora

Umístění poradny: pobočka je umístěna v 5. patře

Dostupnost autem: parkoviště před domem

Dostupnost MHD

mezi sanicí FLORA a ŽELIVSKÉHO.

tramvaje č. 5, 10, 11, 13, 15, 16, 25-zastávka Olšanské hřbitovy

Nutriko centrum hubnutí s MyKeto
  • Nutriko

©2019 by nutri. Proudly created with Wix.com